Správa částí ICT

Servis na klíč

Specializace pracovníků v oblasti IT na místech správců a administrátorů je značná a náklady na jejich mzdy,pojištění, vybavení a školení rostou. Nabízíme Vám řešení v oblasti informačních technologií a zabezpečení pomocí naší společnosti za ceny výrazně nižší než kolik by stálo udržování vlastního IT oddělení.

Jak ušetřit?

V každé firmě, organizaci je stále více počítačů, tiskáren, síťových prvků, tím se stává správa ICT náročnou činností, vyžadující čas, odborné znalosti, zkušenosti a proškolené odborníky. Pro malou nebo středně velkou organizaci je z finančních důvodů vetšinou neefektivní zaměstnávat svého vlastního správce počítačové sítě nebo budovat IT oddělení, proto Vám nabízíme naše služby, které ušetří jak Váš čas tak i peníze.

Výhody správy částí ict

Nemusíte se starat o problémy svých ICT prvků a můžete se plně věnovat své práci. Platíte jen za skutečně poskytované služby, ne za dovolené a jiné prostoje, externí profesionál je vždy efektivnější než běžný uživatel a levnější jak vlastní IT technik.

Správa části ICT

Dodání HW prvků

Zavedení SW prvků

Instalace bezpečnostních prvků

poradíte nám? ano!

Nabízíme Vám řešení v oblasti informačních technologií a zabezpečení pomocí naší společnosti za ceny výrazně nižší než kolik by stálo udržování vlastního IT oddělení.

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Jsme tady pro Vás.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

 

Formulář byl odeslán, co nejříve Vás budeme kontaktovat. Děkujeme

menu