Kamerové systémy

Správa na klíč

Nabízíme řešení související s komplexní ochranou hmotného majetku a dat. Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou běžným standardem základní infrastruktury budov v podnikové a státní sféře. Při velmi příznivých cenách základních komponent EZS se vstupní náklady na instalaci těchto systémů stávají výhodnou investicí s rychlou návratností.

Kamerové systémy

Elektronické zabezpečovací systémy navrhujeme vždy podle konkrétních požadavků a potřeb zákazníka s důrazem na zabezpečovaný objekt. Z hlediska propojení se základně rozdělují na drátové či bezdrátové nebo hybridní (některé komponenty jsou drátové a některé bezdrátové v rámci jednoho systému).

elektronický zabezpečovací systém

Velmi důležitá je kvalitní analýza rizik daného objektu nebo areálu a následně zpracovaný realizační projekt. Tyto činnosti spolu s pružným a rychlým servisním zázemím jsou součástí našich služeb. EZS není izolovaný systém, ale je schopen být provázán s ostatními slaboproudými systémy jako systémy CCTV, EPS, přístupu či docházky.

Zabezpečovací ústředna

Detektory

Ovládání

Signalizace

IP kamery

Tyto kamery se se připojují přes UTP kabel. Z důvodu propustnosti dat je lepší vybudovat pro kamery vlastní sít. Velkou výhodou těchto kamer je že signál na velké vzdálenosti nedegraduje a kvalita zůstává stejná. Pro záznam dat slouží IP video servery. Výhoda IP kamer je také vyskoké rozlišení oproti analogovým kamerám. Jedna tato kamera může za určitých podmínek nahradit 4 analogové kamery (Benzínové stanice, herny, apod.).

Vysoké rozlišení

Bezdrátový přenos

rozšířitelnost

strukturovaná kabeláže

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Jsme tady pro Vás.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

 

Formulář byl odeslán, co nejříve Vás budeme kontaktovat. Děkujeme

menu